Arboristika a péče o dřeviny

Profesionální arboristické služby, které spočívají v komplexní péči o veškeré dřeviny, ale také pro soukromé zahrady a sady. Sekání u fotovoltaických elektráren v povodí řek u silnic, cyklostezek, parcích i zahradách, hřištích i loukách, svažitých i strmých, mokrých i přerostlých, nikdy nesekaných omlazení pastvin a zanedbaných prostranstvích.

Naši profesionální arboristé mají příslušné certifikáty a absolvovali všechna potřebná školení.

Sekání trávy Švec
Sekání trávy Švec

Sekání trávy provádíme na všech typech pozemků

Sekání trávy provádíme na všech typech pozemků – zahrady, parky, sady, městské travnaté plochy Sekání trávy provádí naši odborně vyškolení zaměstnanci, kteří mají se sekáním trávy dlouholeté zkušenosti, s pomocí malé a střední zahradní techniky – motorové sekačky, traktůrky, sekačky na vysokou trávu, motorové kosy.

Údržba trávníku je prováděna pískováním (provzdušňováním), hnojením a selektivními herbicidy.. Cena sekání trávy je závislá na stavu plochy a terénu.

Vždy jsme závislí hlavně na počasí. Každý pozemek má své specifikace jako nerovnost, překážky, sklon a proto je vždy potřeba naše návštěva na daném místě. Pokud tedy bude zakázka v dosahu a okolnosti nám to dovolí, přijedeme se na místo sekání osobně podívat. Budeme se tak moci lépe připravit na danou práci a podat zákazníkovi přesnější informace a cenovou kalkulaci.

Zákazník si poté posečenou plochu řádně zkontroluje za naší přítomnosti. V případě nespokojenosti zákazníka budou nedostatky ihned na místě odstraněny. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Vše vám rádi vysvětlíme a poradíme telefonicky, emailem nebo osobně.

Rádi se o váš pozemek postaráme.

NÁŠ TIP