Sekání trávníků a údržba zeleně

Nabízíme úpravu trávníků a travních ploch na požadovanou délku. Služby poskytujeme během celého roku. Klientům nabízíme individuální přístup a vše předem prodiskutujeme na místě údržby.

Je pro nás velmi důležitá vaše spokojenost. Naše služby nabízíme soukromým osobám, obcím i firmám. Nabízíme sekání soukromých zahrad, podél cest, cyklostezek a silnic, v parcích, sadech, kempech, hřištích, loukách, pasekách a na přerostlých a zanedbaných prostranstvích. Sekáme také v povodí řek a fotovoltaických elektráren. Posekáme a vyčistíme též parcelu pro stavební účely.

Sekání trávy Švec
Sekání trávy Švec

Sekáme pomocí malé a střední zahradní techniky

Jsme schopni realizovat sekání a úpravu dlouhodobě neudržovaných ploch a také svahové sekání. Provádíme jednorázové sekání i pravidelnou údržbu v předem domluvených termínech. Vše ovšem vždy závisí na počasí.

Poskytujeme též sekáni kosou v chráněných územích.

  • Motorové sekačky
  • Sekačky na vysokou trávu
  • Křovinořezy
  • Spider

Zajištujeme odvoz a likvidaci trávy

Zajištujeme odvoz a likvidaci trávy včetně jejího shrabání. Výška trávníku by měla být 3-4cm. U trávníků, které neslouží na okrasu, může být i vyšší. Je ovšem nutné dodržovat pravidlo snižovat výšku stébel pouze o 1/3.Tedy velmi vysoká tráva se musí zkracovat na několikrát s několika denními odstupy a neseká se tedy najednou.

Vždy jsme závislí hlavně na počasí. Každý pozemek má své specifikace jako nerovnost, překážky, sklon a proto je vždy potřeba naše návštěva na daném místě. Pokud tedy bude zakázka v dosahu a okolnosti nám to dovolí, přijedeme se na místo sekání osobně podívat. Budeme se tak moci lépe připravit na danou práci a podat zákazníkovi přesnější informace a cenovou kalkulaci.

Zákazník si poté posečenou plochu řádně zkontroluje za naší přítomnosti. V případě nespokojenosti zákazníka budou nedostatky ihned na místě odstraněny. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Vše vám rádi vysvětlíme a poradíme telefonicky, emailem nebo osobně. Pokud nemáte čas na zajištění sekání vašich travních ploch a zeleně neváhejte a kontaktujte nás.

Rádi se o váš pozemek postaráme.

NÁŠ TIP