Svahové sekání trávy sekačkou SPIDER

Dálkově řízená svahová sekačka SPIDER je jedinečným zařízením pro profesionální údržbu téměř všech typů ploch. Největší výhodou zcela univerzální stroje je, že dokáže sekat jak jemnou parkovou trávu, tak velmi hrubý porost.

Další předností je možnost ovládat sekačku s pomocí dálkového ovladače pro bezpečné sečení prudkých svahů a nebezpečných míst až do 55° sklonu svahu.

Spider
Spider

Profesionální svahová sekačka trávy SPIDER

Sekání profesionální svahovou sekačkou trávy je především šetrné k životnímu prostředí.

Velkou přednostní sekání sekačkou Spider je možnost sekání plochy až do 55° sklonu svahu.

  • Sekání trávy podél silnic
  • Sečení až do 55° sklonu svahu
  • Sekání trávy šetrným způsobem k přírodě
  • Bezpečné a rychlé sekání trávy

Zajištujeme odvoz a likvidaci trávy

Zajištujeme odvoz a likvidaci trávy včetně jejího shrabání. Výška trávníku by měla být 3-4cm. U trávníků, které neslouží na okrasu, může být i vyšší. Je ovšem nutné dodržovat pravidlo snižovat výšku stébel pouze o 1/3.Tedy velmi vysoká tráva se musí zkracovat na několikrát s několika denními odstupy a neseká se tedy najednou.

Vždy jsme závislí hlavně na počasí. Každý pozemek má své specifikace jako nerovnost, překážky, sklon a proto je vždy potřeba naše návštěva na daném místě. Pokud tedy bude zakázka v dosahu a okolnosti nám to dovolí, přijedeme se na místo sekání osobně podívat. Budeme se tak moci lépe připravit na danou práci a podat zákazníkovi přesnější informace a cenovou kalkulaci.

Zákazník si poté posečenou plochu řádně zkontroluje za naší přítomnosti. V případě nespokojenosti zákazníka budou nedostatky ihned na místě odstraněny. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Vše vám rádi vysvětlíme a poradíme telefonicky, emailem nebo osobně. Pokud nemáte čas na zajištění sekání vašich travních ploch a zeleně neváhejte a kontaktujte nás.

Rádi se o váš pozemek postaráme.

NÁŠ TIP